אודותינו

קצב החיים הולך ועולה והיכולת לעסוק במטלות המתרבות הופך לקשה יותר ויותר.

צפיפות המגורים גדלה, וכמות הדיירים במבני מגורים משותפים גדל בהתאם.

התקנים הנדרשים הופכים למורכבים יותר והמערכות המשותפות בבניינים הופכות למורכבות ומשוכללות יותר, ולכל אלו נדרשת תחזוקה  מקצועית שוטפת.

כאן נוצר צורך  של ניהול מקצועי לרכוש המשותף יחד עם קשר ומענה לצרכים של מספר דיירים ושותפים ההולך וגדל.

מודרון היא הפתרון עבורכם, בעלי דירות וחברי ועד הבית, לצורך זה . חברת מודרון ניהול ואחזקת נכסים בע"מ תיתן לכם שירות מלא ומקיף לכל הנדרש לניהול ואחזקת הבניין. החל מניהול הכספים והגבייה, ניהול תקציב שנתי מאושר על ידי אסיפת הדיירים, תחזוקה של הבניין ומערכותיו (מעליות, מקלטים, מערכות כיבוי אש ובטיחות, מערכות חימום וקירור, חניונים ועוד), ניקיון, גינון וכן בקרת כניסה לבניין, שמירה ובטחון.

למודרון הניסיון הרחב ביותר לספק לכם שירותים למתקנים משותפים כגון: בריכות שחיה, חדרי כושר, סאונות וכד'.

מדורון תספק לכם כיסוי ביטוחי לרכוש המשותף ולחברי הוועד, אותו ניתן להרחיב גם לרכושכם הפרטי על ידי הכנת חבילת ביטוח משותפת אשר תשפר את הכיסויים הניתנים לכם ותוזיל עבורכם את העלויות. מודרון גם תספק לכם שירותי ליווי משפטי במידת הצורך.

מודרון מספקת שירות ברמת איכות גבוהה ללא פשרות ללקוחותיה החל משנת 1987. עם מעל ל- 37 שנות ניסיון, למודרון יכולות לספק את הפתרונות המתאימים ביותר לכם בהתאם להעדפותיכם והתקציב שתגדירו. מודרון היא היחידה שתיתן לכם שקט ובטחון יחד עם שמירה על ערך הנכס שלכם. כך תוכלו אתם להתפנות לדברים החשובים לכם.

דילוג לתוכן